top of page
party.png

Yazılı ve Sözlü Tercüme Hizmetleri

 

Bir tercüme çalışmasının başarılı olması, tercümanın alanındaki yeterliliği ile doğru orantılıdır. Tercüme Hizmetleri birimimizde, her biri farklı alanlarda uzman profesyonel tercümanlarla çalışıyoruz.

 

Yabancı dil bilmenin ötesinde, yabancı dilde tercüme eğitimi almış ve gerek terminoloji gerekse anlatım biçimi olarak belirli alanlarda uzmanlaşmış tercümanlarımızla, hem yazılı hem de sözlü tercüme ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

 

Sunduğumuz yazılı tercüme hizmetlerinde, uzman tercümanlarımızın işlerini tamamlamasını takiben editör kontrolü yaptıktan sonra işimizi teslim ederiz. Üstlendiğimiz işleri bir proje olarak nitelendirerek çalışır ve müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla sonlandırırız. 


Sözlü tercüme hizmetlerimizde (ardıl, simultane), uluslararası konferans ve toplantı tecrübeleri olan tercümanlarımız, konulara göre uzman oldukları alanlarda geniş terminoloji bilgileri ve her iki dilde anlatım becerileriyle sunumunuzu kolaylaştırırlar. Sözlü tercüme hizmetlerinin gerektirdiği en son teknolojik özelliklere sahip teknik ekipman (mikrofon, kulaklık, kabin ve ses sistemi), yine tarafımızca sağlanır.

bottom of page